Profesyonel Endüstriyel 3D Yazıcılar

FDM (Fused Deposition Modeling) teknolojisi; profesyonel bir 3D yazıcıda filament halinde olan mühendislik plastiklerin nozzle’da yarı eriyik hale gelerek, üretim tablasına katman katman dökülmesiyle 3D modeli inşa eden bir 3D yazıcı teknolojisidir.

Mattershaper üretim,mühendislik,tasarım gibi sektörlerden profesyonel kullanıcıları hedefleyen FDM 3D Yazıcı modelleri sunmaktadır.Mattershaper 3D Yazıcıları Fusion,Salute ve Multiplexer adında 3 farklı modelle sunulmakta olup Salute modeli çift ekstruder , Multiplexer modeli ise bağımsız çift ekstruder sistemi olan IDEX ekstruder sistemi ile sunulmaktadır.

Yüksek hassasiyetli 3D yazıcılarımız kullanım kolaylığı ve gelişmiş bağlantı özellikleri ile öne çıkmaktadır. Tabla kalibrasyonu gerektirmemesi, uzaktan baskı kontrolü ve izleme özellikleri ile profesyonel 3D yazıcı kullanıcıları için hız ve pratiklik sunmaktadır.

MATTERSHAPER SALUTE
ÇİFT EKSTRUDER 3D YAZICI

Tabla Kalibrasyonu yapmadan yüksek hassasiyette 3D Parçalar Üretin

Geniş baskı hacmi, fabrika kalibrasyonu ve uzaktan bağlantı özellikleri sayesinde profesyonel 3D baskı deneyimini zahmetsizce yaşayın.

MATTERSHAPER MULTIPLEXER
BAĞIMSIZ ÇİFT KAFA (IDEX) 3D YAZICI

Bağımsız çift kafa teknolojisi ile üretim kapasitenizi iki katına çıkarın

Geniş baskı hacmi, fabrika kalibrasyonu ve uzaktan bağlantı özellikleri sayesinde profesyonel 3D baskı deneyimini zahmetsizce yaşayın.